Gdzie kupić kulki o smaku cygar


Cygara zawsze są przyjemne w paleniu, a jeśli kiedykolwiek zrezygnowałeś z tego nałogu, będziesz wiedział, jak wspaniale jest dostać w swoje ręce kulki smakowe do papierosów. Pierwszy raz paliłem, kiedy miałem dziewiętnaście lat i pamiętam, że moje pierwsze spotkanie z kulkami smakowymi było bardziej grą wideo niż prawdziwym papierosem. Wydawało się, że wszystko, co kiedykolwiek robiłeś, to wkładanie ich do ust, żucie i uwalnianie. Szybko odkryłem, że tak nie jest i byłem uzależniony.

Jak wszystko inne, musisz zrozumieć, jak prawidłowo go używać, aby uzyskać najlepsze wyniki. Radzę kupować je aromatyzowane, a nie „pieczone”. Ich prażenie może dać ci straszne chemiczne i smakowe smaki, których starasz się unikać. Kupując je już aromatyzowane, otrzymają instrukcje, jak ich używać. Jeśli jesteś sprytny, postępuj ostrożnie i nigdy nie używaj procedury palenia Ogromną zaletą kulek smakowych jest to, że niwelują zapach tytoniu. Możesz bardzo prosto podnieść komfort palenia kulki do papierosów.

Te kawałki działają i nie kosztują dużo gotówki. Możesz je kupić w prawie każdym sklepie, który sprzedaje cyfrowe papierosy i inne produkty tytoniowe. Najważniejszą rzeczą przy ich zakupie jest upewnienie się, że kupujesz od renomowanej firmy. Istnieje wiele firm, które próbują cię oszukać, sprzedając kulki niskiej jakości po dość wysokich cenach.

Jak być może już wiesz, jeśli jesteś zapalonym użytkownikiem aromatyzowanego tytoniu, wiesz, że istnieją setki różnych rodzajów towarów. Niektóre z nich są dużo lepsze od innych, a niektórym radzi się tylko jedna marka. Zwykle dotyczy to większości palaczy. Dla wielu ludzi po prostu nie ma finansowego sensu zdobywanie wielu unikalnych piłek za każdym razem, gdy chcą lub pragną ich.

Moja propozycja jest taka, abyś kupił ich pakiet. Jeśli później zdecydujesz się kupić je osobno, możesz, ale większość cen jest zwykle lepsza. Możesz kupić paczki około dwudziestu lub trzydziestu piłek dokładnie w tym samym czasie za około pięćdziesiąt dolarów każda. Jest kilku sprzedawców, którzy zapewnią ci około stu, aby uzyskać pakiet, ale nigdy ich nie widziałem.

Kolejne pytanie, które możesz mieć, dotyczące tego, gdzie je kupić, to miejsce, w którym możesz je schłodzić. Myślę, że to naprawdę nie jest problemem dla wielu ludzi. Jeśli jesteś podobny do mnie, chcesz mieć włączony nawilżacz, a także butelki aromatyzowanego tytoniu w całym domu. Wiele osób lubi mieć je w miejscu, w którym jest stały przepływ powietrza. Przechowuj je w workowym worku ze struną w garażu lub w brązowej papierowej torbie w piwnicy. Niska wilgotność nie wpłynie na nie, jeśli nie masz miejsca do ich przechowywania.