Kulki papierosowe - dlaczego są tak popularne?


Kulki papierosowe to plastikowe pojemniki na zawiasach, które zawierają małe dawki tytoniu. Można je znaleźć zwykle w większości miejsc publicznych, takich jak bary i restauracje. Stanowią niedogodność dla niepalących, ponieważ ciągłe wydmuchiwanie smoły w powietrze drażni ich i poprawia ich zdolność do swobodnego oddychania. Ciągłe kapanie wysusza również usta konsumenta i wywiera niepotrzebny nacisk na płuca. Wiele z tych dymów jest wytwarzanych z tanich komponentów i papieru pochodzącego z recyklingu. Inne są wykonane z innych materiałów, ale wszystkie są niebezpieczne dla konsumenta.

Kulki papierosowe, czasami nazywane „pochodniami”, mają naśladować wrażenie palenia. Ich twarz jest gładka i teksturowana i zawiera otwory, które korelują z działaniem dymu Venturiego. Wynika z tego, że za każdym razem, gdy usuwany jest zaciąg, do powietrza wydziela się kilka cząsteczek dymu.Kulki aromatyzujące do papierosów są bardzo proste w aplikacji. Wystarczy nakłuć filter wykałaczką i wprowadzić kulki do papierosów. Natomiast jeszcze lepiej wykorzystać wygodny aplikator!

Istnieje wiele problemów zdrowotnych związanych z paleniem papierosów. Udowodniono jednak, że nie ma bezpiecznego poziomu wdychania dymu, zwłaszcza gdy konsument nie przyjmuje żadnych leków. Dlatego w wielu stanach i miastach obowiązują przepisy stanowiące, że palenie papierosów jest niezgodne z prawem, a osoby, które to robią, podlegają grzywnom i karom. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, że bierne palenie jest bardziej niebezpieczne dla użytkownika niż palenie z pierwszej ręki. Wielu mężczyzn i kobiet zdaje sobie teraz sprawę, jaką krzywdę wyrządzają sobie, swoim bliskim, a nawet innym ludziom, paląc.

Kulki papierosowe zostały wynalezione, aby zająć się problemem biernego palenia i obecnie zyskują popularność wśród kilku młodszych pokoleń, które próbują uciec od papierosów. Są dostępne w wielu unikalnych odmianach, od jaskrawoczerwonej po tęczową. Można je kupić online, w lokalnych domach towarowych lub specjalistycznych sklepach dla palących. Jednym z powodów ich rozprzestrzeniania się jest fakt, że można ich używać do zastępowania papierosów w miejscach publicznych, takich jak bary, restauracje i wiele innych.

Kulki papierosowe stały się popularną alternatywą dla tych, którzy chcą rzucić palenie, również ta technika ma wiele zalet. Jednym z nich jest zaciąganie się papierosem na oczach różnych osób, które pomaga zapomnieć o nałogu. Jeśli kiedykolwiek minąłeś restaurację, kino lub dworzec autobusowy i zobaczyłeś, jak ludzie się zaciągają, zdajesz sobie sprawę, jak rozpraszający może być ten występ. Ponadto, ponieważ jesteś otoczony przez palaczy, trudniej jest powiedzieć „Rzucę palenie”, ponieważ cały dym z papierosa prawdopodobnie będzie znajdować się w pobliżu. Produkty te mogą również pozwolić ci zastąpić chęć palenia, zapewniając inne sposoby czerpania przyjemności z papierosa, takie jak dym z miseczki z cukierkami, nawet papieros z gumy do żucia, a nawet lody.

Główną zaletą kulek dymnych jest to, że oferują one sposób na zmniejszenie prawdopodobieństwa biernego palenia dla wielu mężczyzn i kobiet, którzy w przeciwnym razie nie byliby w stanie przestać. Wykazano, że papieros zawiera około trzy tysiące razy więcej substancji smolistych i nikotyny niż cygaro. Używanie kawałka w takich sytuacjach nie tylko pomaga zmniejszyć zawartość substancji smolistych i nikotyny, ale także zmniejsza liczbę papierosów, które w innym przypadku miałbyś pod ręką podczas palenia. Może to mieć bardzo pozytywny wpływ na osobę próbującą rzucić palenie.