Co Jsou Výhody Palačinek?


Palačinka

Světlo, cosy a také absolutně uklidňující, palačinky skutečně přírodní volby když chtějí spravovat sebe na ráno jídlo (nebo i na snídani-večeři!) A i zatímco palačinky ne konkrétně mají image jako a potraviny pro zdraví, oni provést máte některé živiny, které může přínos wellness. technika je vlastně vybrat celozrnné palačinky, a omezit sladké ozdoby, stejně jako sirup, mrholení.

sacharidy pro energie

To's jasné, že jíst vrstva palačinky znamená, dostat hodně sacharidy. Že je vlastně proč my enjoy/ adore' em, straight? A také vzhledem k tomu, že sacharidy tělo s ideální zdroj paliva, znamená palačinky jsou i vynikající resource energie. Porce podmáslí palačinky (asi 200 kalorií' stojí) má 38 g celkové sacharidy, přičemž identický části celozrnné palačinky má 30 gramů.

Celozrnné palačinky jsou mnohem lepší alternative. Pořád budeš získat spousta sacharidy paliva aktivní způsob života, ale celozrnné palačinky navíc je nabízejí vlákniny, která aids udržovat hladina glukózy v krvi aby zajistily budeš že osvěžují poté, co jste jíst.

Zdroj železa

Palačinky čerpadlo železo? Ano, je to pravda! poskytovat celozrnné palačinky jistě taška o 3 miligramů to podstatné minerál, který je vlastně mezi 16 , stejně jako 38 % železné jste potřebují mít se v denně v závislosti na starší , stejně jako sexuální, zatímco palačinky z podmáslí mají téměř 2 miligramy.

Jako sacharidy, žehlička přispívá k vitalizing budov palačinky, vzhledem k tomu, že hraje klíč úkol, v aerating buněk tak, že mohou snadno vytvořit energetického jsou potřebují mít. Žehlička je to také důležitou pro funkce zvláštní imunitní systém tkání, tak dostat dost dobrý, v dietní plán může nápověda combat nemoci.

Calcium Mineral pro strong kostní tkáně

Jste mohli rozhodně ne automaticky myslet palačinky jako kost-budování potraviny, ale jsou skutečně pozoruhodně velký zdroj vápník. Porce celozrnné palačinky má o 250 miligramů vápník minerální, nebo i asi jedna čtvrtina z vápník potřebují pro den, zatímco podmáslí palačinky mají kolem 180 miligramů, nebo 18 % tvé každý den požadavky.

Kromě to's patrný kostí-přátelské přínosy, vápník aids nervy a také svaly provádět přiměřeně, , stejně jako mohli i nápověda handle vysoký krevní tlak, Linus Pauling princip files.

Sledujte Sladkosti

Vaše palačinka snídani mohl rozhodně ne cítil kompletní bez sirupu, ale pokud nalijte na jako mnohem sirup jako ty , budeš transformovat jídlo do cukr bomb. Jeden lžíce javorový sirup má 52 kalorií a také 12 g sladkosti. Však pokud náhodou pour čtvrtina-šálek, skutečně při pohledu na 216 kalorií a také 50 g glukózy pocházející z sirup sám. Že's bad titulky zdraví a wellness, stejně jako sugarcoated (úkol sirup používá palačinky) je to propojených nadváhou, kardiovaskulárního onemocnění srdce , stejně jako Druh 2 diabetes.

Využití sirup occassionaly udržet vaše palačinky vyvážená, a také místo obsahovat přírodní sladké chuti např. čerstvé ovoce produktu. Spolu s čisté nasekané jahody nebo i porce čerstvé broskev zálivka každý palačinka, může posypeme lžíce sirupu v průběhu celý talíř, aniž zažívá okradl.