The Journaling of Mosegaard 140

بسته به سؤال شما ، Google AdWords ممکن گوگل ادوردز اگر من صادق باشم ، این دو جمله صادق هستند.

مسئله این است که اگر شما یک کمپین AdWords را به درستی تنظیم نکرده اید یا بر این اساس بهینه سازی کرده اید ، می توانید مطمئن باشید که بازگرداندن آن را نخواهید دید.

اشتباه کردن آسان است
اگر کمپین AdWords خود را به درستی تنظیم کرده باشید ، بازپرداختی مشاهده نخواهید کرد ، که باعث می شود نوشتن این پلتفرم به عنوان اتلاف وقت و هزینه آسان تر شود.

برخی از خطاهایی که معمولاً مشاهده می کنم عبارتند از:

با استفاده از کلمات کلیدی مطابقت گسترده
کلمات کلیدی منفی را اضافه نکنید
ترافیک خود را به صفحات فرود اختصاصی ارسال نکنید
(درباره اطلاعات بیشتر و نحوه اصلاح در اینجا بخوانید)

هنگام راه اندازی یک کمپین ، همیشه باید به یاد داشته باشید که افراد در جستجوی یک محصول یا خدمات در گوگل هستند و قیف تصمیم گیری کاملاً کم هستند.

آنها قبلاً تصمیم گرفته اند که به محصول / خدمات نیاز داشته باشند ، اکنون به طور جدی به دنبال کسی هستند که آنها را ارائه دهد.

AdWords ابزاری برای پیشبرد است ، اما در اصل ابزاری ساده برای ترافیک است.

اگر می خواهید یک موفقیت بازاریابی واقعی وارد شوید ، در انتهای دیگر نیز کار می کنید تا افرادی که روی تبلیغ شما کلیک کرده اند به سرب تبدیل کنند (یا اگر در تجارت الکترونیکی هستید فروش کنید).

ارتباط مهم است
یک بار من یک کمپین را برای یک عکاس در بوستون متخصص در عکس های عروسی ممیزی کردم. کاملاً شگفت زده بود که مبارزات انتخاباتی وی هنوز یک پیشرفت واحد داده است ، اگرچه او در مدت زمان کوتاهی چند صد دلار برای آن هزینه کرد.

پس از بررسی کمپین ، بسیار آسان بود که بدانید چرا او چیزی در مورد او داشته است ، کلمات کلیدی او در امتداد خطوط زیر بودند:

"عکاسی"
"ماساچوست"
"تصویر"
"عروسی"
"عروسی"
این بدان معنی است که تبلیغات آن با اصطلاحات جستجو نمایش داده می شوند مانند:

"دوره عکسبرداری آنلاین"
"جلوگیری از DUI در ماساچوست"
"مشاور زناشویی ددم ، MA"
هیچکدام از اینها مربوط به او نبود. اکنون او می تواند برخی از کلمات کلیدی خود را در کنار یکدیگر برای بهبود فعالیت خود ، به عنوان مثال:

عکاس عروسی بوستون
عکس عروسی بوستون
عکاس عروسی کارشناسی ارشد
این ترکیب های دم بلند بی پایان هستند و هر کاری که مربوط به ترافیک سایت وی باشد را انجام می دهند.

بهینه سازی مداوم
نکته عالی در مورد AdWords داده هایی است که ارائه می دهد.

اگر فکر می کنید یک کلمه کلیدی آهنگ جدیدی را به همراه خواهد داشت ، می توانید آن را در کمپین های خود تست کنید. اگر نتیجه جدیدی نداد ، می توانید بنویسید؛ در غیر این صورت ، می توانید با تغییر پیشنهادات توسط دستگاه یا مکان ، کمپین را بهبود ببخشید. پاسخ ها در شماره ها است!

ممکن است دقیقاً سؤال کنید که چگونه می توانید کمپین های AdWords خود را برای موفقیت تنظیم کنید. اگر شما هستید ، پس نگران نباشید زیرا ما این هیولا را با هم بهینه سازی AdWords اینفوگرافیک را برای کمک به مشاغل افزایش داده ROI خود را از Google AdWords کمک می کنیم.

ما با بیش از 50 نکته بهینه سازی AdWords پر شده ایم که می توانید امروز برای بهبود عملکرد کمپین از کار دریافت کنید. امیدواریم لذت ببرید!