The Journaling of Mosegaard 140

بیایید این قوانین بهینه سمنظورم این نیست که کار را دوست ندارم؛ می سازم! علاوه بر این ، بنابراین من از دست دادن وقت کار یا تلاش را دوست ندارم. من می توانم قانون 80/20 را اعمال كنم كه می توانم یك تبلیغات تبلیغاتی Google را بهینه كنم كه كار من بدون سود باشد ، می دانید كه مجبور به استفاده بیش از حد از آن هستم.

بنابراین جای تعجب دارد که من در PPC کار می کنم ، جایی که کار به معنای واقعی کلمه هرگز انجام نشده است. گوگل ادوردز صحبت از بهینه سازی کمپین های جستجو می شود ، "همیشه آن را از لیست خارج کنید" وجود ندارد.

تغییر رفتارها ، تغییر در رقابت ، موتور و منظره بسیار بیشتر از آنچه دوست داریم تغییر می کنند. در نتیجه ، هر ساعت از هر روز کاری وجود دارد که بتواند آن را مشاهده و انجام دهد.

با این حساب ، شما را دوباره یادآوری می کنم - من بسیار ، بسیار تنبل هستم. اما من برای مدت کار خودم در یک محیط آژانس کار کرده ام ، جایی که اساساً مشتریان برای من وقت خود را می پردازند.


ROI و ROE
وظیفه من این است که بهترین استفاده من از مشتری خود را به بهترین وجه ارائه دهم ، بنابراین بیشترین هزینه را برای سرمایه گذاری هارون خود داشته باشید. تمرکز مشتریان روی ROI (بازده سرمایه گذاری)؛ من روی ROE (بازگشت به تلاش) تمرکز می کنم.

من نمی خواهم هر روز وقت خود را در ثبت نام حساب تلف کنم ، تمام راه را برای هر کمپین قایقرانی می کنم و چیزهایی مانند ریاضیات را آزار می دهد. بنابراین من یک راهنمای برای بهینه سازی حساب های تبلیغات از Google و برنامه ای را دنبال کردم. این نکات باعث می شود ارزش زمان شما بیشتر شود و بازده هر اعلامیه خرج شده را به حداکثر برساند.

در زیر جدول زمانی از تبلیغات Google بهینه سازی شده در یک بررسی ، هفتگی ، ماهانه و سه ماهه نشان داده شده است. این لیست جامع نیست ، اما به شما در مدیریت زمان و افزایش ROE کمک می کند.

بسیاری از این کارها با هشدارها و / یا اسکریپت ها به راحتی می توانند خودکار شوند ، که در صورت لزوم ذکر می شوند.

بنابراین بدون آگهی بیشتر ...


تبلیغات Google روزانه بهینه سازی - آیا چیزی شکسته است؟
مهمترین نکته برای مشاوره در مورد بهینه سازی تبلیغات Google به صورت روزانه ، صرفاً اطمینان از این است که همه چیز آنچه را که تصور می شود انجام می دهد. اینها نشانگرهایی هستند که باید از این امر اطمینان حاصل کنند که هیچ چیزی به طور موقت از بین نمی رود.


نوسانات
اگر عملکرد یک مورد در روز 10-15٪ تغییر کند ، من اهمیتی نمی دهم.

اما اگر یک کلمه کلیدی پرش برای صرف 10 دلار در روز به 1000 دلار در روز ، باید زنگ هشدار به صدا درآید - و در صورت برگشت معکوس ، این مهمتر است.

برای اطمینان از اینکه هیچ ترفند دیگری در نوسانات روزانه ایجاد نمی شود ، هشدارهایی برای خود فراهم می کند تا تغییرات مهمی را که می تواند تغییر عملکرد را نشان دهد ، شناسایی کند. می توانید اطلاعات بیشتری درباره هشدارهای Google Ad Creation در اینجا بخوانید.


روند بودجه
به عنوان یک آژانس شریک ، من برای مشتریانم تحت بودجه دقیق قرار می گیرم. حتی اگر برای خود حساب کاربری داشته باشید ، به احتمال زیاد مبلغ یک دلار ثابت برای خرج کردن در هر ماه دارید.

برگه بودجه خود را تنظیم کنید تا مطمئن شوید که آن به رنگ سفید است تا هنگام پایان ماه ، پول نقدی از بین نرود. من از معادله زیر به ریتم بودجه خود استفاده می کنم زیرا این نشان دهنده نوساناتی است که هفته به هفته اختصاص می دهد:


تبلیغات Google نرخ بهینه سازی معادله بودجه.
تبلیغات Google سرعت بهینه سازی معادله بودجه.


در حالی که ما در مورد بودجه بحث می کنیم ، به یاد داشته باشید جستجوی گمشده (بودجه) را برای درصد احتمالی برداشت یا برداشت هایی که به دلیل نداشتن بودجه کافی از بین رفته اند ، بررسی کنید. اگر در برداشت های زیادی از دست ندهید ممکن است ارزش سرمایه گذاری کمی بیشتر داشته باشد.

در آخر ، دریابید که چه ساعتی از روز است که بودجه شما خسته می شود و در بیشتر چاپها گم می شوید.


برگه ابعاد بهینه سازی تبلیغات Google برای زمان و ساعت برداشت روزانه.
به برگه ابعاد> زمان> زمان روز بروید.


اگر فراتر از سطح مبتدی هستید ، ممکن است بخواهید پیش فرض "بهینه سازی برای کلیک" را برای چرخش آگهی به "چرخش نامحدود" تغییر دهید.


چرخش تغییر تبلیغات بطور نامحدود بچرخید.
به کمپین ها> تنظیمات> همه تنظیمات> ویرایش> تنظیمات اضافی> چرخش تبلیغات بروید.


برای آزمایش تغییرات آگهی ، می خواهید به طور تصادفی و مساوی ظاهر شوید