Jon Jones posílá zprávu Anthonymu JohnsonoviZa posledních sedm měsíců Anthony „Rumble“ Johnson oznámil svou ochotu vyjít z důchodu do boje s Jonem Jonesem v těžké váze.

Tato upozornění byla vždy spojena s požadavkem: Boj musí probíhat při těžké váze. Ale v pondělí Johnson na podcastu „Pod pásem“ řekl, že může bojovat za 205 liber.

O den později, světlo přeborníkem v těžké váze UFC konečně začal hru.

VŽDY JSME BYLI K SOBĚ DOBŘÍ, ALE BUDU VÍCE NEŽ ŠŤASTNÝ, KDYŽ VÁS UŠKRTÍM, POKUD TO HLEDÁTE.

Je pravda, že Jones a Johnson byli laskaví, i když bojovali za stejnou slávu v lehké těžké divizi UFC, zatímco Johnson byl stále aktivním bojovníkem. Před plánovaným bojem na UFC 187 předváděli boj, který téměř dal infarktu prezidentovi UFC Dana Whiteové.

Tento vtip byl měsíc před tím, než Jones narazil na své auto na těhotnou ženu, zlomil mu ruku a potom uprchl ze scény, ale ne předtím, než chytil balík účtů. Nakonec byl obviněn z bití a útěku. Důvodová dohoda mu umožnila vyhnout se vězení, ale UFC ho stále zbavil lehkého těžkého titulu.

Johnson soutěžil o tento pás dvakrát proti Jonesovu hořkému soupeři Danielovi Cormierovi a dvakrát nedosáhl. Po podivném výkonu v zápase, kde ignoroval radu svého rohu a pokusil se předstihnout olympijského bojovníka, vypadl ze soutěže.

Od té doby se Johnson zaměřil na kulturistiku a marihuanu. On byl úspěšný v obou, ačkoli jeho jméno nebylo chybějící v titulcích.

Jones, který podruhé získal pás na UFC 232, zůstává bez boje i poté, co v červenci porazil Thiago Santose.
Links
 Free Websites By All4Webs