House of images - Fotograf ślubny Kraków


House of images

created by Agata Pietrzyk

‘’House of images’’ został utworzony przez Agatę Pietrzyk. Mieszkankę Krakowa, z którym się utożsamia. Od 2010r. stara się skupić przede wszystkim na fotografowaniu. Skończyła studia na kierunku fizjologii i socjologii. Na co dzień stara się skupić swoją uwagę na danej chwili, ludziach, przyrodzie, które uwiecznia na fotografiach. Inspirację czerpie z codzienności. Odkąd pamięta zawsze lubiła obserwować czynności wykonywane przez pozostałych ludzi, ich emocje i gesty.

houseofimages

Oferta

W swojej ofercie ma takie oto usługi:

- fotografia ślubna – reportaż

Przyszła Para Młoda może liczyć na otrzymanie szczegółowej oferty za pomocą poczty e-mail, dopasowanej indywidualnie do potrzeb. Fotoreportaż ślubny może trwać 4h, 8h lub 12h. Cena jest uzależniona od kilku czynników takich jak liczba godzin, termin wesela.

Pakiet mieści w sobie: zdjęcia w formacie .jpg poddane dokładnej obróbce. Zdjęcia są w maksymalnej rozdzielczości, zapisane na DVD lub pendrivie; plik dokumentacyjny; mini sesja w dzień ślubu; fotografie grupowe, fotografie rodzinne; 100 odbitek w formacie 15cm x 23cm; galerię internetową zabezpieczoną hasłem; prezentację multimedialną z podkładem instrumentalnym z najbardziej udanymi zdjęciami.

- sesja plenerowa

Oprócz mini sesji w dzień ślubu, wykonuje również plenery ślubne w innym dniu niż wesele. Jest to wspaniała okoliczność, aby pokazać Waszą bliskość w otoczeniu. Teren sesji w terenie uzgadniamy razem. Cena pleneru mieści w sobie: ok. 3 h fotografowania; 40 zdjęć w maksymalnej rozdzielczości w formacie .jpg po skrupulatnej przeróbce i retuszu na płycie DVD lub pendrivie; 20 fotografii w formacie 15cm na 23cm.

- sesja narzeczeńska

To wspaniała sposobność, by zaznajomić się z aparatem i bliżej zapoznać się z fotografem przed przyjęciem ślubnym. Zrobione zdjęcia w czasie sesji narzeczeńskiej możecie użyć do ślubnych zaproszeń, prezentów dla rodziców, gości itp.. Pakiet mieści w sobie: 30 zdjęć po starannej obróbce i retuszu na płycie DVD w maksymalnej rozdzielczości; wydrukowane fotografie w formacie 15cm x 23cm; galerię internetową zabezpieczoną hasłem.

- albumy i fotoksiążki

Cechują się najlepszą jakością wykonania. Pary Młode mogą samodzielnie obrać wygląd albumu, jego kolor, typ okładki, a także fotografie, które znajdą się w środku.

- fotografia ceremonii chrztu

Do wyboru są dwa pakiety. Pierwszy z nich polega na fotografowaniu samej ceremonii wraz z krótką sesją rodzinną przed kościołem. Drugi pakiet jest nieco bardziej rozszerzony. To fotoreportaż obejmujący przygotowania, ceremoniał i spotkanie rodzinne. Pakiet mieści w sobie: 120 zdjęć na DVD po pełnej przeróbce oraz w max. rozdzielczości; 50 odbitek w formacie 15cm x 23cm; galerię on-line chronioną hasłem; pokaz slajdów z podkładem instrumentalnym.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Agata Pietrzyk podczas wykonywania fotoreportażu pracuje przez cały dzień, ponieważ niezwykle ważne jest dla niej to, co dzieje się „pomiędzy” kluczowymi punktami dnia ślubu. Fotografowanie rozpoczyna od momentu rozpoczęcia przygotowań i uważnie obserwuje wszystko, co dzieje się wokół. To właśnie takie momenty pozwalają stworzyć unikatową opowieść.

Ta kobieta z zamiłowaniem do fotografowania (i podróżowania) jest w stanie dojechać na Wasz ślub gdziekolwiek będziecie jej potrzebować. Wystarczy wysłać wiadomość lub zadzwonić.