جذابوبکرترینشهرهایسوئ


از این مرز تا مرز دیگر می توان روستاهای زیبا و تپه های پراکنده زیبا را در دامان دره دید. این کشور برای کوهنوردان در

این بهشت ​​هستند. بهتر است قبل از رفتن به ناشناخته زمانی را در این روستاهای جذاب در سوئیس بگذرانید.

گیمل والد

 

اگر می خواهید به Gimmelwald - مسیرآلپاین - از ماشین پیاده شوید. در روستا هیچ جاده ای وجود ندارد، پیاده روی کنید. Gimmelwaldیک منطقه کشاورزی است که توسط کوه های باشکوه احاطه شده است. روستا بسیار کوچک است، مدرسه محلی وجود ندارد. دانش آموزان باید به Lauterbrunnen سفر کنند. خانه های گیمل والد با زوناهای سنگی به نام زونا پوشیده شده اند که برای محافظت از خانه در برابر بادهای خشن زمستانی از کوه های جونگفرو روی پشت بام قرار می گیرند. این می تواند شروعی بی نظیری برای جهانگردیباشد.

                            

اندرمات

 

اندرمات روستایی است که در دره کوه های آلپ واقع شده است. این قطعه بزرگ یادآور جواهرات بوکولی است. اندرمات در مرکز گوتار سندز واقع شده است. می توانید با قطار بخار به گشت و گذار بروید. اندرمات معروف ترین پیست اسکی در زمستان است که می توانید با آسانسور از روستا به Gemsstock و Natchen بروید.

 

سیون

 

سیون با 34000 نفر جمعیت، شهر کوچکی به حساب نمی آید و یکی از جذاب ترین شهرها به حساب می آید. پایتختValois دروازه روستاهای کوچک کانتون است.سیون به خاطر خورشید، کوه ها و قلعه هایش شناخته شده است. دو قلعه - قلعه والریا و قلعه توربیلون - بر روی تپه های مشرف به یکی از قدیمی ترین شهرهای سوئیس واقع شده اند.

 

اسپیز

 

شهر اسپیتز توسط تاکستان ها و جنگل ها در سواحل دریاچه تون احاطه شده است. این شهر 12000 نفری به خاطر قلعه قرون وسطایی با کلیسای رومی 1000 ساله مشهور است. به استثنای برج سنگی بلند، قلعه که اکنون به موزه تبدیل شده است، اغلب با کلبه بزرگ سفید اشتباه گرفته می شود. بسیاری از مردم بازدید از قلعه را با سفر دریایی در دریاچه تورون ترکیب می کنند. پس از یک روز پیاده روییا ماهیگیری، روز را با یک لیوان اسپایزر به پایان برسانید.

 

Seglio

 

سوگلیویکی دیگر از روستاهای کوچک سوئیس با چشم انداز عالی است. در تابستان، گل ها در کوه ها شکوفا می شوند و برف در کوه ها می بارد. در این چشم انداز زیبا، معروف ترین منطقه Seglia، کلیسای سن لورنزو با برج ناقوس آن است که در بالای روستا قرار دارد. خیابان های سنگفرش شده منتهی به Palazzo Salis که اکنون یک هتل است، مملو از آب و هوای مدیترانه ای و درختان زیبا است. سعی کنید از این روستای کوچک دیدن کنید و به مسیر اسکی برگل یا جنگل شاه بلوط بروید.

 

مرکوت

 

مورکوت به زیبایی هر شهر کوچک دیگری در سوئیس است. مرکوته در سواحل دریاچه لوگانو قرار دارد که در سال 2016 زیباترین شهر سوئیس اعلام شد. این روستا به دلیل معماری خود شناخته شده است و قدمت آن به قرون وسطی باز می گردد. در این شهر خانه هایی از قرن شانزدهم و کلیسای سانتا ماریا دل ساسو از قرن سیزدهم را خواهید دید. بازدید از نمایشگاه گیاهان و هنر، گیاهان و پارک هنری نیز خالی از لطف نیست.

 

اینترلاکن (کجا اقامت کنید)

 

اینترلاکن دروازه روستاهای کوهستانی آلپ برنسل است، اما ارزش دیدن را دارد. این مکان از اوایل دهه 1800 یک منطقه توریستی بوده است. بنابراین نقاشان از جمله فرانتس کونیگ برای نقاشی های خود از این منطقه الهام گرفتند. در آن روزها، بازدیدکنندگان برای درمان های آبگرم و تنفس هوای تازه کوهستانی به این منطقه هجوم می آوردند. اینترلاکن به خاطر فستیوال های موسیقی اش معروف است. از آنجایی که این شهر در سواحل دریاچه تون و دریاچه برینز واقع شده است، حتی می توانید در این دریاچه قایق سواری کنید.

 

ونگن

 

ونگن در مرکز سوئیس تنها 1300 ساکن دائمی دارد، اما نمی توانید حدس بزنید که چه تعداد از جمعیت هستند. در تابستان 5000 نفر برای پیاده روی 310 مایلی به این منطقه می آیند و در زمستان 10000 نفر برای اسکی می آیند. ونگن مکان مهمی برای مسابقات اسکی است. این منطقه دارای خانه‌های تاریخی است که قدمت آن‌ها به دوران بلوندها برمی‌گردد. هنگام سفر با قطار به ونگن، کوهنوردانی را خواهید دید که از شمال به ایگر صعود می کنند.

 

استین ام. راین

 

در حالی که بازدیدکنندگان ممکن است برای دیدن مناظر به Steinrein بیایند - دریاچهکنستانس - بسیاری برای دیدن معماری منحصر به فرد این روستا می آیند. ساختمان های نیمه چوبی شهر قدیمی با منظره ای زیبا و رنگارنگ تزئین شده اند. سنت آمارین زمانییک قلعه رومی بوده است، اما این دهکده مملو از ساختمان های چشمگیر است که بعدها ساخته شده اند. این شهر دارای کلیسای سنت جان باپتیست، صومعه سنت جورج و موزه ای است که در قرن نوزدهم ساخته شده است.

 

مورن

 

اگر از طرفداران جیمز باند هستید، این فرصت عالی برای دیدن اتومبیل های کانادایی و رستوران مجلل Schilthorn است. این ماشین‌ها و رستوران‌ها در فیلم «سرویس مخفی ادی» که در مورن فیلم‌برداری شده بود، حضور داشتند. یا اگر در کودکی عاشق کتاب های هدلی بوده اید، شما را به یادیک روستای سنتی آلپ می اندازد. وقتی به مورن نگاه می کنید، منظره ای خیره کننده از کوه هایAhr و Jungfrau و مراتع پر از گل را می بینید.