Posadzki ŻywiczneTen wiktoriański dom miał pierwotnie zamknięte pokoje, podzielone na pokoje i dodatkowe przedłużenie z małą lub nieobecną miękką wentylacją lub połączeniem zewnętrznym. Został całkowicie przekształcony w jasny, narodowy obszar z otwartymi obszarami.

https://inter-floor.com/
Platforma badawczo-obserwacyjna zajmuje najwyższy moduł wieży i zapewnia wspaniałe widoki na miasto i okolicę. Oto cudownie modna adaptacja różowej cegły z zewnątrz, która w połączeniu z czernią sprawia, że ​​jest to piękny industrialny / nowoczesny design. Mówię o strukturze i aranżacji wnętrz.
Planowanie i budowa domu na wzgórzu może wydawać się skomplikowane, ale oszałamiające widoki i charakterystyczne szczegóły są zdecydowanie warte wysiłku.

https://inter-floor.com/galeria/

Dom ten charakteryzuje się nowoczesnym stylem, modną fasadą, szklanymi ściankami działowymi i miedzianymi ekranami, dużym basenem, drewnianymi schodami, otwartą kuchnią i wieloma innymi dodatkami. Rozważając budowę domu, nigdy nie lekceważ siły naturalnego światła. Jasne, przestronne pokoje o dużej naturalnej miękkości mogą poprawić nastrój. Ogólny projekt domu jest pierwszą rzeczą, o której należy pomyśleć pod względem wydajności witalności i komfortu poprzez piłkę.
Opcje zewnętrzne dla cudownie ułożonego kamienia, balustrad kablowych oraz komercyjnych okien i drzwi. W tej rezydencji nie brakuje miejsca do przechowywania i rekreacji o powierzchni 110 m2.

https://inter-floor.com/kontakt/

Obejmuje również opcje oszczędzania energii, takie jak izolacja z pianki piankowej, wewnętrzna izolacja z pianki piankowej, podgrzewacz wody i dodatkowa klimatyzacja.
Zdobądź inspirację z tego domu i zmaksymalizuj swoją ziemię, budując! Ten nowoczesny dom na otwartym planie składa się z trzech sypialni, toalety i łazienki w systemie kolejowym.
Ten artykuł ma na celu głębsze zrozumienie tego nowego trendu. Ten nowoczesny dom wakacyjny ma obszary mieszkalne na parterze, a także wiele zadaszonych miejsc parkingowych i szop.
Wysoka wysokość szkła na pełnej wysokości zapewnia, że ​​salon i jadalnia wychodzą na dziedziniec i basen. Dom oferuje spokojną oazę z ruchliwej alei za murami. Ten domek offline oferuje wszystkie udogodnienia potrzebne do mieszkania, główną sypialnię, salon i skromną otwartą kuchnię, apartamenty i jadalnię.

https://inter-floor.com/realizacje/

Ten modułowy dom ma otwarte wybrzeże, dlatego musiał zostać zbudowany, aby sprostać ekstremalnym warunkom klimatycznym. Dom został zaprojektowany z dwóch kontrastujących materiałów - teakowego i cynkowego. Zapasy zmienią się z powodu pogody i upałów w dzikim środowisku przybrzeżnym. Drzewa wokół wejścia i magazynu, aby wejść na zamknięty dziedziniec z basenem - miejsce, które zapewnia schronienie przed wiatrem. Główny dom, pokryty cynkiem, rozciąga się na całej długości i ma kształt otaczającej ziemi.


 Links
 Free Websites By All4Webs