رمان نیکوتین از شقایق لام


 

اگه به رمان با ژانر عاشقانه_اجتماعی_قلم قوی علاقه دارین مورد مناسبیه.

 

✾ چکیده ای از رمان :

سرو به تازگی از یه رابطه بیرون میاد اما نه بخاطر عیب و ایراد طرف مقابل(مسعود)!

رابطه ای که دو طرف عاقل و بالغن از دور که نگاه کنی خیلی ایده ال بنظر میان اما سرو یه راز داره چیزی که باعث شده خوشحال نباشه و یه خلع براش بوجود بیاد و احساس کنه یه چیزی کمه این وسط، سرو با دوستش ماهگل و شوهرش رضا به سفر میره اما اونا یه همسفر دارن و اون کسی نیست جز وریا برادر رضا(ناتنی)رمان میر غضب مهربون

همه چیز این سفر خوب پیش میره دوستا کنار هم جمع شدن و ارش و همسرش هم توی این سفر حضور دارن که دوست سرو و ماهگلن  اما کم کم‌ زمزمه ها شروع میشه که وریا کسیه که بهش اتهام تجاوز زدن و یه پرونده سیاه داره البته اینا تموم چیزایی که رضا و زنش ادعا میکنن این سفر با تموم حاشیه هاش تموم میشه اما چند روز بعد دست روزگار سرو و وریا رو سر راه هم قرار میده به اصرار وریا که خوندنش خالی از لطف نیست.

 

✾ کمی بیشتر از شخصیت های رمان بدانیم:

وریا کسیه که کاملا امروزیه تعصب بیجا نداره با دید باز به مساعل نگاه می‌کنه نه چند تا شغل داره! نه رعیس شرکته! اما چرا یه جا ریاست می‌کنه اونم تو قلب سروه! همیشه سعی میکنه خشمشو کنترل کنه اما بعضی جاها موفق نمیشه البته هیچ وقت آسیبی به سرو نمیزنه همیشه حامیشه ، پیش روانپزشک هم میرن نه چون که اشتباهه این تمایل! بلکه عشق و علاقه براشون مهم تر از تمایلاتشونه.

 

سرو کاملا یه دختر امروزیه مستقله کارمنده قبل از وریا توی رابطه بوده و خوب توی رمانا کم تر پیش میاد یه دختر با کسی در رابطه باشه و پسر نقش اصلی اصلا نخواد راجب این قضیه چیزی بدونه و به این اعتقاد داره که گذشته هر کس مربوط به خودشه ، وجه مشترکشون توی کم مهری بوده که توی زندگیشون دیدن و برای هم نقش چسب زخمو بازی میکنن.

 

مادر سرو یه مادر معمولی نیست ابراز علاقه بلد نیست کمبود محبت های خانوادشو جبران نمیکنه اما با پر کردن چمندون سرو از خوراکی و سوقاتی  توجهشو نشون میده کسی که گاهی نداشته توی یه خانواده بسته با تعصب های کورکورانه بوده احساساتش سرکوب شده و زود ازدواج کرده و فرصت اینو نداشته خودشو بشناسه شما با یه شخصیت خیلی پیچیده ای طرف نیستین فقط کافیه درکش کنین و اطلاعات بالایی داشته باشین اون وقت پی به غم بزرگش میبرین از اخر رمان عاقبتش مشخص نمیشه اما افرا(خواهر سرو بخوام کوتاه توصیف کنم:مهربون، ساده، بی شیله پیله)و سرو برنامه دارن کم کم پیش برن و اونو‌ به دنیایی که بهش تعلق داره برگردونن براش یه سری کارهای کوچیک اما با ارزش انجام میدن.

 

تنها اولای رمان به مسعود نامی پرداخته و خوب دلیلی نداشته بپردازه چون رابطشون تموم شده و خیلی کلیشه ای میشد که وریا و مسعود با هم برای سرو به کدورت و دشمنی بپردازن پرونده مسعود با دو تا پیامک و یه قرار بسته میشه.

 

ماهگل دوست صمیمی سروه زنی که هر حرفیو از دهن شوهرش بشنوه بی چون  چرا قبول می‌کنه اما همیشه یه دوست خوب برای سرو میمونه هر چند بخاطر شوهرش بعضی جاها با سرو روابطشون تیره و تار میشه و از اخر رمان موفق میشه.....هر چند که اینو زیاد توضیح نداده اما عاقبتش مشخص میشه.

 

آرش نقش یه حامی و برادرو داره هر چند خودشم درگیر زندگیشه و بچه ای که توی راه داره اما با این که شخصیت خیلی پر رنگی نداره اما حمایت های خودشو از سرو دریغ نمیکنه.

رضا شخصیت منفور این رمانه یه ادم حسود و پر از عقدس کسی که نتونسته با ازدواج مجدد پدرش کنار بیاد و برادر خودشو قبول نداره و بهش اتهام میزنه توی هر موقعیتی وریا رو با توهیناتش عصبی می‌کنه و حتی دست روی برادر خودش بلند میکنه وریا بعضی جاها نمیتونه خودشو کنترل کنه و با هم درگیر میشن و تا اخر رمان این کینه و دشمنی ادامه داره ، کسی که به خاطر....که خوب باعث میشه همیشه تنها بمونه.

 

✾ مناسب برای کسایی که دوست دارن شخصیت های اصلی با هم دوست باشن و بعد عاشق بشن.

 

✾ نصف بیشتر رمان به دوستی و اشنایی وریا و سرو میگذره و عاشقانه های ملایمی داره این نویسنده اهل نشون دادن ابراز علاقه های کلامی نوشتن نیست اما شخصیت ها با رفتاراشون بار ها توجه و علاقشونو نشون میدن.

 

✾ رمان از زبون سرو نقل میشه ، متن رمان ادبی شیوا و روانه، اسم رمان کاملا مرتبط بود بود به خود رمان.

 

✾ ویژگی مثبت این رمان اشنایی با bdsm بود

مازوخیسم(ویژگی روحی که در ان فرد تحت سلطه دیگری بودن را لذت میبرد)

سادیسم ( ویژگی روحی که در ان فرد از سلطه داشتن بر دیگران لذت میبرد)

ولی فقط در حد همین اسم هاس هیچ صحنه ای رو نشون نداده و باز نکرده.

لیست تعدادی از رمانهای سایت باغ استور

 

رمان من بهی ام از نویسنده س.رهی دانلود رمان با لینک مستقیم ~ باغ استور

رمان من خون بس اربابم از نویسنده نازنین سادات موسوی دانلود رمان با لینک مستقیم ~ باغ استور

رمان میر غضب مهربون از نویسنده شبنم کرمی دانلود رمان با لینک مستقیم ~ باغ استور

رمان نفوذی عاشق از نویسنده مهدیه رزازپور دانلود رمان با لینک مستقیم ~ باغ استور

رمان همه هستی من از نویسنده دختر خورشید دانلود رمان با لینک مستقیم ~ باغ استور

رمان همیشه ناشناس از نویسنده جورجیا کیتس دانلود رمان با لینک مستقیم ~ باغ استور

رمان پسران بازیگوش از نویسنده دختران معتمد دانلود رمان با لینک مستقیم ~ باغ استور

✾ نشون دادن یکی از زیرشاخه های lgbt (ترنس، کسی که جسمش با روحش در تقابل باشه) اما اینو هم باز نکرده فقط در حد یه سری علاقه ها به کت و شلوار و احساسات ضد و نقیض نشون داده و غم انگیز ترین بخش رمانه.

منبع : مرجع دانلود رمان