قیمت کولر گازی زانتی ۳۰۰۰


 

اگر می خواهید برای فضای تا ۱۰۰ متری خود کولر گازی تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما کولر گازی زانتی ۳۰۰۰۰ است. این کولر گازی ساخت ایتالیا و مونتاژ چین می باشد که در ایران هم مدتی است به فروش می رسد. با توجه به کیفیت بالا، مصرف کم انرژی، سر و صدای کم و مهمتر از همه قیمت رقابتی و مناسب، خرید این کولر گازی را به شما پیشنهاد می کنیم. 

 

 

قیمت کولر گازی زانتی ۳۰۰۰۰

قیمت کولر گازی زانتی ۳۰۰۰۰ در بازار ۳۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می باشد که البته ثابت نیست. این کولر نوعی است که هم برای سرمایش و گرمایش استفاده می شود. این کولر گازی سیستم رطوبت گیر دارد و فیلتری قوی دارد که آنتی باکتریال می باشد. این کولر گازی، جز کولر گازی های کم مصرف به شمار می رود و چون بدنه رادیاتور از جنس فولاد ضد زنگ می باشد و در مناطق مرطوب هم قابل استفاده می باشد. سیستم‌ های تهویه مطبوع بدون کانال یا داکت (که به‌عنوان مینی اسپلیت نیز شناخته می‌ شوند) با تعریف ساده، یونیت های اتاق را به یک کمپرسور در فضای باز متصل می‌ کنند. یونیت داخلی شامل کویل های اواپراتور است که با مبرد خنک می شوند. در کولر گازی زانتی ۳۰۰۰ هوای گرم اتاق به سمت بالا می وزد و توسط سیم پیچ ها جذب می شود. از آنجا، مبرد تمام گرمای داخل را به واحد خارجی منتقل می کند. به جای یک یونیت  داخلی مرکزی که توسط مجرای طولانی متصل شده و هوای گرم و خنک را به عقب و جلو منتقل می کند، یک سیستم مینی اسپلیت یونیت های کوچکی را مستقیماً در هر اتاق قرار می دهد که هوای گرم را به داخل می کشد و آن را به عنوان هوای سرد به بیرون می فرستد. مینی اسپلیت‌ ها که جایگزین محبوبی برای تهویه مطبوع سنتی هستند، نصب بسیار کمتری را در بر می‌ گیرند، بهتر با اتاق ترکیب می‌ شوند و ساکت‌ تر و بسیار کارآمد هستند. چگونه کولر گازی های زانتی ۳۰۰۰۰ می توانند کل فضای ما را خنک کنند؟ این به طرز شگفت انگیزی ساده است - شبکه یونیت های داخلی همه به یک کمپرسور در فضای باز متصل است.

 

مزایای کولر گازی زانتی ۳۰۰۰۰

بزرگترین مزیت سیستم های مینی اسپلیت نسبت به گزینه های سنتی هوای مرکزی، سهولت در نصب است. یک خانه بدون کانال های موجود نیاز به نصب جدید دارد و این یک کار گران و پیچیده است. انبوهی از مزایای دیگر نیز وجود دارد، از جمله:

منطقه بندی یکپارچه؛ شما کنترل کامل دمای هر اتاق را خواهید داشت.

مینی اسپلیت ها با پمپ های حرارتی کار می کنند و می توانند اتاق را گرم و خنک کنند.

سیستم های اسپلیت سازگار با انرژی هوا را از طریق نشتی در کانال ها از دست نمی دهند. 20-30 درصد انرژی از طریق کانال کشی از بین می رود.

کمپرسور های اینورتر به جای خاموش کردن کل سیستم، مطابق با نیاز های سیستم تنظیم می شوند.

حضور نامحسوس در یک اتاق، و ساکت و کم مصرف

منبع