Wynajem samochodów Warszawa
 

GlobalEliteCar - Wynajem samochodów Warszawa


Wypożyczalnia aut Warszawa

Oferta wypożyczalni GlobalEliteCar

Kierowcy którzy marzą o szybkiej jeździe autem sportowym mogą już spełnić swoje marzenia, a to wszystko dzięki propozycji firmy GlobalEliteCar. W odróżnieniu od klasycznych wypożyczalni samochodów GlobalEliteCar zdecydowała się postawić na sportowe emocje i ekskluzywność. Miłośnikom tych pierwszych dedykuje samochody które znają wszyscy fani motoryzacji - takich marek jak Porsche, Maserati czy Ferrari chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Luksus i komfort to między innymi topowe modele pochodzące od niemieckiej trójki, to znaczy Audi, BMW czy Mercedesa, a także Lexus oraz Volvo. Wypożyczalnia GlobalEliteCar stawia na najwyższą jakość obsługi klienta, przez co oferuje parę możliwych opcji do wyboru. Będą to między innymi wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy, a także możliwość wypożyczenia auta na ślub. Wszystkie bez wyjątku pojazdy klienci otrzymują w bardzo dobrym stanie technicznym, czyste i zatankowane do pełna. W razie potrzeby są one podstawiane w dowolne miejsce w kraju.

Wynajem krótkoterminowy

Okazji na to, aby sprawdzić ofertę firmy GlobalEliteCar naprawdę znajdzie się sporo. Czy będzie to wyjazd wakacyjny do Gdańska, czy delegacja na kilka dni, czy po prostu awaria swojego samochodu - w każdym z takich przypadków krótkoterminowy wynajem będzie idealnym rozwiązaniem. Oferta wypożyczalni jest dopasowana do oczekiwań zarówno klientów indywidualnych jak również firm, przez co będzie się sprawdzała w każdej sytuacji. To, co wyróżnia ten rodzaj usług w wypożyczalni GlobalEliteCar, to bardzo proste sprawy formalne, jakie trzeba załatwić. Samą rezerwację można zrobić przez internet lub telefonicznie, konsultanci są dostępni przez całą dobę. Samochód można odebrać w jednym z kilku oddziałów, albo poprosić o dowiezienie go we wskazane miejsce.

Wynajem długoterminowy

Jeśli ktoś będzie potrzebował wynająć samochód na nieco dłuższy czas, to firma GlobalEliteCar ma dla niego propozycję w postaci długoterminowego wynajmu. Z takiego rozwiązania chętnie korzystają przedsiębiorcy, ale jest ono dostępne również dla prywatnych osób. Ekskluzywne, nowoczesne samochody z pełnym wyposażeniem, brak opłat przygotowawczych a także stawki na atrakcyjnym poziomie to tylko niektóre zalety tej oferty. To, co ją dodatkowo wyróżnia, to wysoki komfort kierowców jeżeli chodzi o obsługę pojazdu w czasie wynajmu. Bieżący serwis, pełny zakres ubezpieczenia czy samochód zastępczy przy naprawie to sprawy, które nie muszą interesować wynajmujących, bo będzie się nimi zajmować wypożyczalnia GlobalEliteCar. Samo podpisanie umowy nie powinno zająć zbyt wiele czasu, a w razie potrzeby można ją bez problemów zakończyć na korzystnych warunkach.

Wynajem na ślub

A może jakiś ekskluzywny samochód na ślub, który zrobi wrażenie na wszystkich gościach? Z ofertą firmy GlobalEliteCar jest to możliwe, bowiem jedną z oferowanych przez nią usług jest wypożyczanie samochodów na tę wyjątkową uroczystość. Auto można wynająć w zestawie z kierowcą, który bezpiecznie zawiezie Młodą Parę wszędzie, gdzie zechcą. Zostanie ono pięknie przystrojone i świetnie się będzie prezentować. Do dyspozycji są przede wszystkim eleganckie limuzyny, lecz jeśli ktoś zechce trochę zaszaleć, to zdecydować się może również na jeden ze sportowych modeli.