Pościel antyalergiczna dla dzieci
 

Oryginalna pościel dla niemowląt - REMI


Najlepsza pościel antyalergiczna dla niemowląt

Hurtownia pościeli dziecięcej Remi już od blisko trzech dekad pomaga w spokojnym, zdrowym śnie maluchów. A to wszystko przez swoją wyjątkową ofertę, do jakiej zaliczają się między innymi przytulne koce a także niezwykle kolorowe, delikatne pościele. W latach, w których firma zaczynała swoją działalność, możliwości pozyskania najlepszych jakościowo tkanin do produkcji były znacznie mniejsze. Ale od samego początku właściciele Remi nie szli na żadne kompromisy, komfort oraz wygoda maluchów miało dla nich największe znaczenie. Przez te kilka dekad nic uległo zmianie w podejściu, ale za to liczne zmiany zaszły jeżeli chodzi o możliwości prowadzenia biznesu. Nowoczesne urządzenia do produkcji a także dostęp do tkanin wysokiej jakości powodują, że hurtownia może bez przerwy poprawiać swoją jakość. Firma odczuwa dumę z tego, że przez tak długi czas z dużym powodzeniem pomagała w opiece nad niemowlętami i nieco starszymi dziećmi. Na rynku jest już tyle czasu, że zapewne następne pokolenia sięgają po jej najwyższej jakości produkty.

Jedną z podstawowych grup produktów, oferowanych przez hurtownię Remi, jest wysokogatunkowa pościel dla niemowląt i dzieci. Maluchy mają dużo większe wymagania niż dorośli, i produkty Remi będą je spełniać w stu procentach. W pierwszej kolejności to dotyczy kwestii bezpieczeństwa - materiały zastosowane do produkcji tego typu pościeli nie mogą mieć w sobie żadnych groźnych dla zdrowia substancji. Firma Remi stosuje tylko tkaniny z odpowiednimi atestami, jest to między innymi naturalna bawełna, nie powodująca uczuleń i podrażnień. W celu poprawy delikatności stosowane są odpowiednie dodatki, przykładowo pod postacią aloesu, które dodatkowo chronią delikatną skórę maluchów. To, co dodatkowo wyróżnia zestawy pościelowe Remi, to bogata gama wzorów i kolorów, kochanych przez dzieci i ich rodziców. Postacie z bajek, motywy zwierząt czy kolorowe rysunki stymulują dziecięcą wyobraźnię i uczą je nowych rzeczy. Pościel jest bardzo miękka i delikatna, bardzo wygodnie się w niej śpi. Jednocześnie jest solidna i wytrzymała, po wielu praniach kolory wyglądają jak nowe i nie powinno być żadnych problemów z przetarciami czy rozdarciami.

Kolejnym elementem propozycji hurtowni Remi są koce, ale nie takie zwyczajne, jak w większości innych sklepów. Remi oferuje przede wszystkim kocyki minky, które stały się przebojem pośród rodziców przez ostatnie lata. Zrobione są one z bardzo ciepłego, delikatnego polaru, sprowadzanego z Ameryki. Polar ten jest jednocześnie w pełni bezpieczny, dlatego mogą go używać nawet niemowlaki. A dzieci też pokochały te kocyki, zostały one ich nierozłącznym towarzyszem przez wiele miesięcy i lat. Dzięki delikatności są niezwykle przytulne, idealne do tego, aby przytulić się do nich i zasnąć. Doskonale będą się one sprawdzać zarówno nocami, jak też w podróży, czy to samochodem czy wózkiem. Remi oferuje swoje koce w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy wybierze najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Mogą one być również idealnym pomysłem na upominek, który z całą pewnością ogromnie ucieszy wszystkich małych solenizantów.