Dlaczego Ojciec Chrzestny Nie Jest Najlepszym Filmem Gangsterskim W Historii?

Dlaczego Ojciec Chrzestny Nie Jest Najlepszym Filmem Gangsterskim W Historii?Sergio Leone był załamany oryginalną wersją własnego filmu. Film rozpoczyna się, kiedy stara się ona otrzymać się pod opiekę uznanego trenera ( Clint Eastwood ), ten jednak jest bardzo niechętny pomysłowi i stanowczo odmawia. Pamiętam go np. w dubbingu do filmu "PIOTRUŚ PAN", gdzie podstawił głos kapitanowi Hakowi i uwielbiam jego kwestie, jakie wypowiada w tym filmie - robi to chwilami tak zabawnie, że trudno się odrzucić śmiać.
Przede wszystkim, dyspozycji tego filmu przesądza niesamowite zbliżenie na każdą forma z osobna: ich prace, charaktery, osobiste uprzedzenia, rodzinne problemy i życiowe doświadczeń. Mimo sredniej obsady, na tle obecnie serial kobiety mafii odcinek 6 kreconych filmow zapowiada sie dobrze. Gra de Funesa wywyższa każdy film, nawet nudniejsze części Fantomasa ogląda się dzięki niemu z największą przyjemnością.
Ze wszystkich filmów z Cheechem i Chongiem temu trzeba poświęcić wyjątkową uwagę, bowiem znaczy on zarówno zenit formy komediowego duetu, jakim sposobem też koniec liberalnej ery w amerykańskim kinie. Niedaleko trzygodzinny film zachwyca grą aktorką, imponującą scenografią jak i również wielką dbałością szczegóły. Poszperałem w internecie jak i również okazało się, że po czwartej części gangsterskiej sagi znajduje się misja Porto Rican Connection” będąca hołdem dla tego fragmentu.
Pierwsza część "Ojca chrzestnego", była w tym momencie filmem bezpośrednim ideału, ale dopiero obok drugiej czuję że Coppola wyciągnął z literackiego pierwowzoru wszystko co się dało, idealnie zachowując klimat utwór serial kobiety mafii odcinek 6 Mario Puzo. Gangsterzy infiltrujący środowisko policjantów i stróże prawa w poniższym samym momencie infiltrujący struktury mafijne - tego w kinie gangsterskim nie było.
W pierwszej wersji film trwał sześć godzin i miał być pokazywany w kinach w dwóch częściach. Z okazji opublikowania obrazu Radosława Markiewicza pt. „Gejsza” przedstawiamy pięć najkorzystniejszych filmów mafii wyprodukowanych po Polsce. http://najlepsze-seriale.pl/serial-kobiety-mafii-odcinek-6/ rodziciele karmili dobrym kinem młodzieżowym, przygodowym, komediowym, kryminalnym; ekranizacjami lektur, serialami historycznymi spośród serial kobiety mafii odcinek 6 lat 70 i 80. Czasami ojciec przemycał cokolwiek poważniejszego- Ridleya Scotta, Quentina Tarantino, spaghetti westerny sceny filmowe akcji.