Beetroot Site
 

Způsoby, Jak Růst A Vařit Řepa


 

Jak Chutně Připravit Červenou Řepu

 

Červená řepa -Beta vulgaris, zaměstnáni jako lék a medikace Římany, je Dělat vrať se zpět. Nedávné studie zobrazeno že pravidelné spotřeba šťávy z červené řepy snižuje krevní tlak zvýšení stupně dusitanů v krev . červená řepa je také fantastické zdroj sacharidy , sacharidy a vitamíny a protože sacharidy jsou stráveny pomalu to je a low potravina GL která pomáhá to stabilizovat krev hladiny glukózy.

Jak Uvařit Červenou Řepu:

Samozřejmě , ale dobrý červená řepa může být for you , ono is mnohem lepší dosud v případě, že Rozšiřte svůj vlastní. Zahradnictví poskytuje cvičení, a zklidňuje zdůrazňuje den, i když možná zavedení a pár New ty. Domácí Řepného kořene je zbrusu nové a čerstvé znamená zaklínit vyplněn Dobrota příroda má Generated . Řepa z The zahrada nebo plnění by měl malé uhlíkovou stopu příliš-je to místní a nemáte hromady umělých hnojiv nebo pesticidů na kultivovat -máte?

Firsttime Zemědělci

Řepy jsou perfektní předmět pro děti a první-time pěstitelů. červená řepa tendenci být poněkud snazší na kultivovat a více problém zdarma než mnoho plodiny . Kromě toho, že Grow do velikost , že může být sklizeno okamžitě . Tyto výhody jsou dále Enhanced zavlažováním. Předčasného úspěchu v pěstování je a báječný Pokud si do Get to růst vaše vlastní Personal nebo pozvat vaše děti komu, pak toto je opravdu jen a Wonderful místo na Začínáme.

Léčivé Účinky Červené Řepy:

Převážně sklizeň začíná po 9 týdnech setí semen. Pomocí Tento čas kolem nejužitečnější vysoká kvalita řepa žárovky mají zvýšené zhruba 8 cm v průměru Making je ideální pro saláty nebo zásob-piloty jako jsou to kompletně bez nemocí a škůdců .

Červená řepa je a vysoce výživné zeleniny, obvykle využito v klobása, polévka, a mnoho různých receptů pouze pro jeho krásné barvy. Je to Everything person anatomie vyžaduje be IT vláknina, sacharidy, bílkoviny, minerály a vitamíny. Může být spotřebováno v mnoho formulářů a může být sněden buď v listové formulář, vařené nebo Syrové. Řepa CAN být seskupené in to cukrová řepa, červená řepa a složka řepy Wurzel.

Výběr cukrové řepy musí být done správně. Zkontrolujte, zda jste preferovat a nové, Round ve tvaru a hluboké načervenalá jedna. Pokud jste Chcete do varu, zajistěte , že řepa jsou malé v proporce. Jakmile máte získané to umýt důkladně tak, aby All látky Chemicals a MUD jsou zcela Invisible . Dnes v událost není potřebovat zeleniny zkazit vaše prádelna do nosit nápad.

Především, begin s vařením Process . Nakrájejte na malé kousky a vařte asi 20 minut do The čas oni stanou měkké. Poté, co udělal posoudit něha by vložení a Small Nůž. alternativní je opravdu umístěním in studená voda a pak peeling Skin off . může mix se solí a slouží to as negativní startér. Za druhé , kdy ono ale jděte až k pečení, nejdříve tebe musit předehřátí troubu na 350 ° c, následované by výstřižek na řepa in to malé kousky. Dát je on list a pak sprej na bit běžné Olive nebo olivový olej a některé koření. Vytvořit stan like obrys a vložit uvnitř trouba až téměř 20 minut. Jakmile jsou to Done , Peel off Skin.

V událost z ve vodě, pak Just přenášet BITS into parník a vařit pro téměř čtvrt hodiny. může dokonce přidat into a polévka nebo make a zcela jiná polévka mimo. To vše závisí na on vaše vlastní volba a chuť chuťové pohárky .Links
 BeetrootSite